Get Adobe Flash player

Aktualności 2009

23.11.2009

Nasza wychowanka Barima Waini from Pine Fields stawia swoje pierwsze kroki na ringach wystawowych i osiąga wspaniałe rezultaty.
W dniu 08.11.2009 była wystawiona w Aarup on Fyn w Danii i otrzymała 1 miejsce i baby certyfikat. W dniu 22.11.2009 występowała w Gelting w Niemczech i również zdobyła 1 miejsce i baby certyfikat, ale również została wybrana jako BEST BABY in SHOW.
Wielkie podziękowania i gratulacje dla właścicielki Jette Jensen z hodowli Butterflys Papilloner w Danii.

29.09.2009

W naszej hodowli przysły na świat maleńkie śliczne i słodkie papillonki. Dumni rodzice to Tamarin Vom Schwabenhof oraz Connection Pink Perfection. Urodziły się 3 pieski i jedna sunia. Wiecej informacji w zakładce szczeniaki miot C.

27.09.2009

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych we Wrocławiu

Wystawiłam trzy papillony:

- Vittoria's Warm and Tender w klasie szczeniaków, który po raz kolejny został oceniony jako wybitnie obiecujący i zdobył Najlepsze Szczenię w Rasie.

- Uschi von den Kolibris otrzymała ocenę doskonała i II miejsce i srebrny medal.

- Tamarin vom Schwabenhof otrzymał ocenę doskonałą, CWC, CACIB oraz Najlepszy Pies w Rasie. Wystawą tą zakończył swój Championat Polski.

21.09.2009

Żegnamy naszą wychowankę Papillonkę Barima Waini from Pine Fields, która pojechała do Danii do hodowli Butterflys Papilloner do Jette Jensen.
Życzymy Ci Jetta wszystkiego najlepszego i samych sukcesów wystawowych

12.09.2009

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie

Uschi von den Kolibris - zajęła I lokatę, ocenę doskonałą i złoty madal. Otrzymując CWC rozpoczęła swój Championat klasy otwartej.

29.08.2009

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku.
Wystawione zostały trzy papillonki:

- Tamarin vom Schwabenhof - II miejsce, srebrny medal oraz res CACIB
- Uschi von den Kolibris - III miejsce, brązowy medal
- Vittoria's Warm and Tender - pierwsza wystawa w klasie szczeniąt. Otrzymał ocenę wybitnie obiecujące szczenię i tytuł Najlepsze Szczenię. W konkurencjach finałowych przebił się na pierwszą pozycję otrzymując I miejscę Najlepsze Szczenię wystawy w dniu 29.08.2009.

12.08.2009

Żegnamy naszą  wychowankę Coton de Tulear Australian Dream, która poleciała do swoich nowych opiekunów do Grecji. Howaj sie dobrze maleńka.

15.07.2009

Witamy nowego członka naszej rodziny, Abigaile von den Kolibris, którą kilka dni temu przywiozłam z Niemiec. Dziękuję Pani Werthschitzky, za zaufanie i umożliwienie aby Ammi była z nami.

10.07.2009

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie

- Tamarin vom Schwabenhof zajął II lokatę z oceną doskonałą.

08.07.2009

Cudowne wieści. W hodowli Pine Fields narodził się pierwszy miot papillonów.

Dumnymi rodzicami są Młodzieżowa Championka Polski Uschi von den Kolibris oraz Tamarin vom Schwabenhoff.

Miot jest bardzo piękny i wyrównany mamy 4 pieski i 2 sunie.

14.06.2009

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

- Tila’s DAISY DEE – ta młodziutka suczka w dniu dzisiejszym zdobyła I miejsce, złoty medal i została Zwycięzcą Młodzieży oraz Najlepszym Juniorem w Rasie.

- TAMARIN vom Schwabenhof – po raz kolejny sukces, ten maleńki piesek otrzymując ocenę doskonałą, I lokatę ze złotym medalem, CWC, również otrzymał tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie oraz Zwycięstwo Rasy BOB.

25.05.2009

Niespodzianka !!!

W hodowli Papillonów i Cotonów Pine Fields, w dniu dzisiejszym późnym wieczorem wykluły się śliczne, jaszczurki Agamy Brodate. Oto na zdjęciach proces tego niezwykłego wydarzenia.

24.05.2009

Międzynarodowa wystawa Psów Rasowych Prestige 2009 Leszno

TAMARIN vom Schwabenhof – po raz kolejny pięknie się pokazał. Otrzymał ocenę doskonałą, pierwszą lokatę, złoty medal i CWC.

Wystawiona była również młodziutka, bardzo delikatna suczka w klasie młodzieży Tila’s Daisy Dee. Otrzymała ocenę doskonałą i zajęła II miejsce

17.05.2009

47. Kujawsko – Pomorska wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy

To będzie niezapomniany dzień.

Wystawiłam dwa psy

Connection PINK PERFECTION – ta młodziutka suczka otrzymując ocenę doskonałą zajęła I miejsce otrzymując tytuły Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszy Junior. Po tak doskonałej ocenie, w niespełna miesiąc, zakończyła dzisiaj Młodzieżowy Championat Polski mając zaledwie 10.5 miesiąca.

Serdecznie dziękuję Ani Sitkiewicz za wykonanie tak wspaniałych zdjęć

Aniu dziękuję Ci za takie śliczne zdjęcia

TAMARIN vom Schwabenhof – olbrzymi sukces, otrzymując ocene doskonałą, I lokate ze złotym medalem, CWC, również otrzymał tytuł Najlepszy Dorosły Pies w Rasie oraz Zwycięstwo Rasy. Tego dnia to jednak nie był koniec jego zwycięstw.

W konkurencjach finałowych otrzymał I miejsce w BEST IN GROUP

oraz II w BEST IN SHOW !!!!!

03.05.2009

XVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Łodzi

Bardzo udana wystawa -
Connection PINK PERFECTION zajęła I miejsce otrzymała złoty medal no i Zwycięstwo Młodzieży

19.04.2009

XXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Inowrocławiu

Wielkie zwycięstwo Tamarina vom Schwabenhof
Ocena doskonała, I miejsce, złoty medal, CWC, no i Zwycięstwo Rasy.

Miniman

Connection PINK PERFECTION tym razem zajęła II miejsce z oceną doskonała i srebrnym medalem

18.04.2009

XXXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Grudziądzu

Tamarin vom Schwabenhof po raz kolejny ocena doskonała i złoty medal.
Młodziutka suczka wystawiona po raz pierwszy w młodzieży Connection PPINK PERFECTION otrzymała nie tylko ocenę doskonała, I miejsce i złoty medal. Otrzymała również Zwycięstwo Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie.

Fini gru

04.04.2009

XV Wiosenna Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim

Tamarin vom Schwabenhof otrzymał ocenę doskonałą i zdobył złoty medal.

22.03.2009

XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach

USCHI von den Kolibris dostała Zwyciestwo Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie. Tym samym w błyskawicznym tempie zakończyła swój Młodzieżowy Championat Polski.